MÖBLER / Bord / Lampbord 7245811
nr 724 5811
Lampbord
med spegelskiva, Gustaviansk stil, guldfärgat, Dia46, höjd: 77
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 november 2011
kl 18:34:06
5/11 19:35:09
400 kr
7/11 10:21:00
Den Gustavianska stilen